دست‌اندازی سودجویان و زمین خواران؛ خشکسالی؛ ضعف قوانین و نظارت های ناکافی؛ بروکراسی طولانی؛ تصمیمات چند وجهی؛ جولان دلالان؛ تخلف برخی کارکنان دستگاه‌های مرتبط و... همه و همه باعث کوچک شدن روزافزون باغات و ریه شهر شده و این یعنی مرگ زودرس!!

مشکل اساسی دیگر عدم استفاده بهینه از نزدیک به ۳۰۰ هکتار باغ تملک شده توسط شهرداری و ستاد باغات در ادوار مختلف می‌باشد. مجموعه ای که بجای محل هزینه میتواند محل تولید ثروت و اشتغال مولد باشد!!؟

این مطالب را از دست ندهید

اطلاعات تماس

 

ایمیل : info@farrokhzadeh.com

موبایل : 09053871865

منتخب ششمین دوره شورای اسلامی شهر شیراز

با پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل اولین مجلس خبرگان برای تدوین قانون اساسی و با تلاش پیگیر و مجدانه حضرت آیت الله طالقانی اصل ششم، هفتم و اصول یکصدم الی یکصد و ششم قانون اساسی موضوع شوراهای اسلامی به عنوان یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران مطرح و تثبیت گردید. در همان حال روزهای آغازین انقلاب اسلامی و پیرو یک مصوبه از سوی شورای انقلاب و با تلاش جهاد سازندگی شوراهای اسلامی روستا و شوراهای اسلامی کار تشکیل گردید. 

شروع به کار شوراهای اسلامی از 9 اردیبهشت سال 1378 و همزمان با پیام تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در خصوص شوراها و با صدور پیام ویژه ای از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سخنان امید بخش جناب آقای خاتمی، ریاست جمهوری وقت آغاز شد.