🔹قدر بافت تاریخی و فرهنگی اطراف حرم مطهر را ساکنین اصیل و بومی آن می دانند!

🔹برخی از راههای برون رفت مشکلات بافت رونق فعالیت های اقتصادی توسط ساکنین؛ زنده نگداری بافت؛ بالا بردن ضریب امنیت؛ ایمن سازی بافت در مقابل بلایای مترقبه و غیرمترقبه؛ و بازگردانیدن ساکنین بومی آن می‌باشد.

🔹مراکز DIC ؛ تجمع معتادین و متکدیان و کارتن خوابها و ساکنین غیر بومی و همچنین پایین آمدن امنیت و جولان افراد متخلف نفس های بافت را به شماره انداخته است.

🔹محدودیت های شدید قوانین میراثی و عدم تزریق بودجه های بهسازی و نوسازی و تحمیل این هزینه ها به شهرداری ها از علت های دیگر ترمیم به موقع بافت ارزشمند تاریخی می‌باشد.

🔹این مناطق به مدهای حمل و نقل متناسب با عرض معبرها و تسهیل کننده برای گردشگران و ساکنین نیاز دارد...

این مطالب را از دست ندهید

اطلاعات تماس

 

ایمیل : info@farrokhzadeh.com

موبایل : 09053871865

منتخب ششمین دوره شورای اسلامی شهر شیراز

با پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل اولین مجلس خبرگان برای تدوین قانون اساسی و با تلاش پیگیر و مجدانه حضرت آیت الله طالقانی اصل ششم، هفتم و اصول یکصدم الی یکصد و ششم قانون اساسی موضوع شوراهای اسلامی به عنوان یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران مطرح و تثبیت گردید. در همان حال روزهای آغازین انقلاب اسلامی و پیرو یک مصوبه از سوی شورای انقلاب و با تلاش جهاد سازندگی شوراهای اسلامی روستا و شوراهای اسلامی کار تشکیل گردید. 

شروع به کار شوراهای اسلامی از 9 اردیبهشت سال 1378 و همزمان با پیام تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در خصوص شوراها و با صدور پیام ویژه ای از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سخنان امید بخش جناب آقای خاتمی، ریاست جمهوری وقت آغاز شد.