یکی از مهمترین موضوعات در مدیریت شهری، کار تیمی و گروهی است، سالها قبل قوانین مدیریت واحد شهری به تصویب رسیده است اما به مرحله اجرا نرسید. 
با این حال لازم است فارغ از قانون های اجرا نشده، وحدت مدیریت شهری اجرا شود.
وحدت شهری هماهنگی هایی را بین دستگاه های مختلف به وجود می آورد که کمترین تاثیرات آن کاهش هزینه ها، ممانعت از دوباره کاری ها، افزایش بهره وری ها و طبیعتاً افزایش رضایت عمومی، خواهد بود.
کار گروهی و تیمی قطعا در مدیریت شهری بسیار اثرگزار خواهد بود و شهری که این پارامترها را رعایت کند میتواند الگوی خوبی برای شهرهای دیگر شود.

این مطالب را از دست ندهید

اطلاعات تماس

 

ایمیل : info@farrokhzadeh.com

موبایل : 09053871865

منتخب ششمین دوره شورای اسلامی شهر شیراز

با پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل اولین مجلس خبرگان برای تدوین قانون اساسی و با تلاش پیگیر و مجدانه حضرت آیت الله طالقانی اصل ششم، هفتم و اصول یکصدم الی یکصد و ششم قانون اساسی موضوع شوراهای اسلامی به عنوان یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران مطرح و تثبیت گردید. در همان حال روزهای آغازین انقلاب اسلامی و پیرو یک مصوبه از سوی شورای انقلاب و با تلاش جهاد سازندگی شوراهای اسلامی روستا و شوراهای اسلامی کار تشکیل گردید. 

شروع به کار شوراهای اسلامی از 9 اردیبهشت سال 1378 و همزمان با پیام تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در خصوص شوراها و با صدور پیام ویژه ای از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سخنان امید بخش جناب آقای خاتمی، ریاست جمهوری وقت آغاز شد.