میثم فرهادی دبیر کمیته گردشگری سلامت استان فارس خبرداد:

تمامی بیمارستان های استان که فاقد مجوز IPD هستند باید مجوز لازم را از دانشگاه علوم پزشکی اخذ نمایند.

فرهادی ضمن ابراز خرسندی از حرکت های مثبت و گام های موثر و روبه جلو در حوزه گردشگری سلامت افزود:
با اهتمام مهندس فرخ زاده معاون محترم گردشگری و هماهنگی امور زائرین استانداری در بحث ساماندهی حوزه گردشگری سلامت و نگاه ویژه ایشان به استاندارد سازی مراکز درمانی دولتی، خصولتی و خصوصی در سرتاسر استان در دومین جلسه کمیته گردشگری سلامت و با نظر مثبت تمامی اعضا مقرر گردید در یک فراخوان تمامی مراکز درمانی دولتی و خصوصی جهت اخذ مجوز IPD به دانشگاه علوم پزشکی مراجعه نموده و این مهم جهت خدمت رسانی هر چه بهتر به گردشگران سلامت استان انجام گردد.
 وی خاطرنشان کرد خوشبختانه مجموعه همکاران پرتلاش ما در  دانشگاه علوم پزشکی اعلام فراخوان کرده و در حال انجام مراحل قانونی کار می‌باشند.

میثم فرهادی در پایان از افزایش آمار خوب جذب گردشگر سلامت در استان فارس خبر داد و افزود:
تلاش کمیته گردشگری سلامت این است که هر توریسم سلامت به عنوان یک سفیر از استان خارج شود و این مهم در صورتی محقق خواهد شد که زیرساخت هایی برای خدمت رسانی به این گردشگران مهیا گردد.

این مطالب را از دست ندهید

اطلاعات تماس

 

ایمیل : info@farrokhzadeh.com

موبایل : 09053871865

معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس

با پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل اولین مجلس خبرگان برای تدوین قانون اساسی و با تلاش پیگیر و مجدانه حضرت آیت الله طالقانی اصل ششم، هفتم و اصول یکصدم الی یکصد و ششم قانون اساسی موضوع شوراهای اسلامی به عنوان یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران مطرح و تثبیت گردید. در همان حال روزهای آغازین انقلاب اسلامی و پیرو یک مصوبه از سوی شورای انقلاب و با تلاش جهاد سازندگی شوراهای اسلامی روستا و شوراهای اسلامی کار تشکیل گردید. 

شروع به کار شوراهای اسلامی از 9 اردیبهشت سال 1378 و همزمان با پیام تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در خصوص شوراها و با صدور پیام ویژه ای از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سخنان امید بخش جناب آقای خاتمی، ریاست جمهوری وقت آغاز شد.