محمد فرخ زاده جانشین استاندار فارس در ستاد خدمات سفر استان فارس با تاکید بر همگرایی و وحدت بین سازمانی اظهار داشت در ستاد اجرایی خدمات سفر استان فارس این امر به خوبی مشاهده شد و خدمات رسانی مطلوب به بیش از ۴ میلیون زائر و گردشگر در فارس نشان از این اتحاد و انسجام است.

وزیر میراث فرهنگی و گردشگری نیز ستاد سفر را مصداق مهم وحدت مجموعه های اجرایی دولت دانست و افزود افرادی که سعی میکنند با برخی اخبار حاشیه ای اختلافاتی را در دیدگاه ها و یا نحوه اجرای دستگاه ها نشان دهند مشاهده کردند در ستاد سفرهای نوروزی ۲۷ دستگاه و مهمترین دستگاه ها در کنار هم فعالیت کردند و خدمات فراوانی به مردم ارائه دادند. معاون گردشگری و زیارت استانداری فارس همچنین با بیان اینکه بخش حاکمیتی وظیفه فراهم کردن زیرساخت ها و نظارت بر عملکرد دستگاه های اجرایی را برعهده دارد افزود بخش خصوصی گردشگری متحد، همراه، یکدل، موثر در مسئولیت های اجتماعی و دلسوز برای مردم به طور ویژه باید از این ظرفیت ها استفاده و به کسب درآمد و ایجاد اشتغال بپردازد و باعث پیشرفت استان شود.

این مطالب را از دست ندهید

اطلاعات تماس

 

ایمیل : info@farrokhzadeh.com

موبایل : 09053871865

معاون هماهنگی امور گردشگری و زیارت استانداری فارس

با پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل اولین مجلس خبرگان برای تدوین قانون اساسی و با تلاش پیگیر و مجدانه حضرت آیت الله طالقانی اصل ششم، هفتم و اصول یکصدم الی یکصد و ششم قانون اساسی موضوع شوراهای اسلامی به عنوان یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران مطرح و تثبیت گردید. در همان حال روزهای آغازین انقلاب اسلامی و پیرو یک مصوبه از سوی شورای انقلاب و با تلاش جهاد سازندگی شوراهای اسلامی روستا و شوراهای اسلامی کار تشکیل گردید. 

شروع به کار شوراهای اسلامی از 9 اردیبهشت سال 1378 و همزمان با پیام تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در خصوص شوراها و با صدور پیام ویژه ای از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سخنان امید بخش جناب آقای خاتمی، ریاست جمهوری وقت آغاز شد.