همگان ظرفیت های ملی و بین المللی شیراز را می دانند ولیکن رهبر فرزانه با اضافه کردن مدالی دیگر حجت را بر مردم کشور در توجه فوق العاده به شهر شیراز تمام کردند.

سال ۱۴۰۰ باید سال آغازین مهندسی مجدد و بازنگری استراتژی ها در چشم انداز پنجاه ساله گردشگری و زیارت استان فارس و شهر شیراز در افق سال ۱۴۵۰ باشد.

در بودجه ۶۱۶۰ میلیاردی سال ۱۴۰۰ شهر شیراز جای مگا پروژه سومین حرم اهل بیت ع خالیست!

ابر پروژه سومین حرم اهل بیت ع معجونی از اقدامات شهرسازی، حمل و نقل، فنی و عمرانی، خدمات شهری، سیما و منظر، زیبا سازی و فرهنگی و اجتماعی که نیاز به برنامه ریزی و تبیین دارد.

 برخی اوقات اشارات را خوب نمی فهمیم!!
۳۰۰ میلیون نفر شیعه و بیش از ۲ میلیارد نفر مسلمان در جهان فرصتی استثنایی و بی نظیر در گردشگری مذهبی است!!

چطور می شود از این مزیت کلیدی و خارق العاده برای وجهه مذهبی شیراز چشم پوشی کرد؟!!

 

این مطالب را از دست ندهید

اطلاعات تماس

 

ایمیل : info@farrokhzadeh.com

موبایل : 09053871865

منتخب ششمین دوره شورای اسلامی شهر شیراز

با پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل اولین مجلس خبرگان برای تدوین قانون اساسی و با تلاش پیگیر و مجدانه حضرت آیت الله طالقانی اصل ششم، هفتم و اصول یکصدم الی یکصد و ششم قانون اساسی موضوع شوراهای اسلامی به عنوان یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران مطرح و تثبیت گردید. در همان حال روزهای آغازین انقلاب اسلامی و پیرو یک مصوبه از سوی شورای انقلاب و با تلاش جهاد سازندگی شوراهای اسلامی روستا و شوراهای اسلامی کار تشکیل گردید. 

شروع به کار شوراهای اسلامی از 9 اردیبهشت سال 1378 و همزمان با پیام تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در خصوص شوراها و با صدور پیام ویژه ای از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سخنان امید بخش جناب آقای خاتمی، ریاست جمهوری وقت آغاز شد.