محمد فرخ زاده
معاون شهردار سابق شیراز
مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی کلان شهر شیراز

🔹 برگزاری هفته های فرهنگی گامی بسیار موثر در رونق صنعت گردشگری و زیارت بوده و فرهنگ، تاریخ، هنر، تمدن، علم و قابلیت های کم نظیر فارس و شیراز را به رخ همگان می کشد.

🔹در زمان خدمتم با مدیریت و برگزاری هفته های فرهنگی بین المللی با کشورهای بولیوی، لهستان، آلمان، تاجیکستان، ونزوئلا و.. و در سطح ملی با شهرهای نیشابور، خوی، اصفهان، اهواز و... در سالهای گذشته، باعث تحکیم ارتباطات گردید.*

 🔹هفته های فرهنگی، ویترینی زیبا و جذاب از مدیریت کارآمد شهرداری و میراث فرهنگی شیراز بوده و سالانه گردشگران و زائران زیادی را جذب می نماید.

📌تبادل افکار، تضارب آرا، آشنایی با آداب، رسوم، باورها و توانمندی های دیگر کشورها و شهرها *یک پدیده موثر در حکمرانی بوده و اتحاد، همدلی، رفع سوء برداشت ها، استفاده از ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل را به ارمغان می آورد. 

این مطالب را از دست ندهید

اطلاعات تماس

 

ایمیل : info@farrokhzadeh.com

موبایل : 09053871865

معاون هماهنگی امور گردشگری و زیارت استانداری فارس

با پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل اولین مجلس خبرگان برای تدوین قانون اساسی و با تلاش پیگیر و مجدانه حضرت آیت الله طالقانی اصل ششم، هفتم و اصول یکصدم الی یکصد و ششم قانون اساسی موضوع شوراهای اسلامی به عنوان یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران مطرح و تثبیت گردید. در همان حال روزهای آغازین انقلاب اسلامی و پیرو یک مصوبه از سوی شورای انقلاب و با تلاش جهاد سازندگی شوراهای اسلامی روستا و شوراهای اسلامی کار تشکیل گردید. 

شروع به کار شوراهای اسلامی از 9 اردیبهشت سال 1378 و همزمان با پیام تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در خصوص شوراها و با صدور پیام ویژه ای از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سخنان امید بخش جناب آقای خاتمی، ریاست جمهوری وقت آغاز شد.