محمد فرخ زاده
معاون شهردار سابق شیراز
مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی کلان شهر شیراز

🔹 برگزاری هفته های فرهنگی گامی بسیار موثر در رونق صنعت گردشگری و زیارت بوده و فرهنگ، تاریخ، هنر، تمدن، علم و قابلیت های کم نظیر فارس و شیراز را به رخ همگان می کشد.

🔹در زمان خدمتم با مدیریت و برگزاری هفته های فرهنگی بین المللی با کشورهای بولیوی، لهستان، آلمان، تاجیکستان، ونزوئلا و.. و در سطح ملی با شهرهای نیشابور، خوی، اصفهان، اهواز و... در سالهای گذشته، باعث تحکیم ارتباطات گردید.*

 🔹هفته های فرهنگی، ویترینی زیبا و جذاب از مدیریت کارآمد شهرداری و میراث فرهنگی شیراز بوده و سالانه گردشگران و زائران زیادی را جذب می نماید.

📌تبادل افکار، تضارب آرا، آشنایی با آداب، رسوم، باورها و توانمندی های دیگر کشورها و شهرها *یک پدیده موثر در حکمرانی بوده و اتحاد، همدلی، رفع سوء برداشت ها، استفاده از ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل را به ارمغان می آورد. 

این مطالب را از دست ندهید

اطلاعات تماس

 

ایمیل : info@farrokhzadeh.com

موبایل : 09053871865

معاون هماهنگی امور گردشگری و زیارت استانداری فارس

شروع به کار معاونت هماهنگی امور گردشگری و زائرین استانداری فارس از 18 دی ماه 1391 و با صدور پیام ویژه ای از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر خدمت رسانى به زوار حرم مطهر حضرت احمد بن موسی الکاظم (عليهم السّلام) بعد از مشهد و قم، در سرتاسر ايران و هم از لحاظ معرفى كردن و نشان دادن به مشتاقان در داخل و خارج کشور برای متوجه کردن به اين بارگاه عظیم، و در دو بخش امور رفاهی و فرهنگی زائرین انجام گرفت که با توجه به ظرفیت های گردشگری استان فارس بعدها به معاونت هماهنگی امور زائرین و گردشگری با دو دفتر هماهنگی امور گردشگری و هماهنگی امور فرهنگی و رفاهی زیارت تغییر یافت و موضوعات اقتصادی مرتبط برای رفع موانع و تسهیل در سرمایه گذاری ها هم به آن اضافه گردید.