ساز و کار ضد فساد، ضمانت اجرای صحیح این طرح

محمد فرخ زاده
معاون شهردار سابق شیراز
و عضو هیات امنا مجمع خیرین شهرساز و فرهنگ ساز کلان شهر شیراز
👇👇👇

🏬 علیرغم اینکه شهرداری ها در خانه دار شدن مردم یک شهر نقش اول را ایفا می کنند معمولا خود در پیچ و تاب خانه دار شدن می مانند.

📌اولویت تامین مسکن بایستی برای همه استخدام‌های شاغل در شهرداری پیگیری و محقق گردد.

📌طرح هایی همانند مسکن ملی و مسکن مهر، با ایجاد تعاونی مسکن، فرصت بسیار خوبی برای تعریف پروژه های مشارکتی با شیب ملایم پرداخت برای کارمندان با حقوق اندک می‌باشد.

تامین مسکن و پایین بودن حقوق و مزایای نیروهای شرکتی در شهرداری دو تناقض است که در کنار تلاش برای تغییر وضعیت آنها، بایستی با سرمایه گذاری در حوزه مسکن و مصرف مسائل پس از بازنشستگی حل و فصل شود.

📌بدیهی است اجرای درست این طرح منوط به ایجاد سازوکار ضد فساد و سامانه شفافیت آنلاین است

این مطالب را از دست ندهید

اطلاعات تماس

 

ایمیل : info@farrokhzadeh.com

موبایل : 09053871865

معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس

با پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل اولین مجلس خبرگان برای تدوین قانون اساسی و با تلاش پیگیر و مجدانه حضرت آیت الله طالقانی اصل ششم، هفتم و اصول یکصدم الی یکصد و ششم قانون اساسی موضوع شوراهای اسلامی به عنوان یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران مطرح و تثبیت گردید. در همان حال روزهای آغازین انقلاب اسلامی و پیرو یک مصوبه از سوی شورای انقلاب و با تلاش جهاد سازندگی شوراهای اسلامی روستا و شوراهای اسلامی کار تشکیل گردید. 

شروع به کار شوراهای اسلامی از 9 اردیبهشت سال 1378 و همزمان با پیام تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در خصوص شوراها و با صدور پیام ویژه ای از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سخنان امید بخش جناب آقای خاتمی، ریاست جمهوری وقت آغاز شد.