از ۵٠ دستگاه اتوبوس شهری در شیراز با استاندارد یورو ۴ در شیراز رونمایی شد

 
این اتوبوس ها به ۲۰۰ میلیارد تومان توسط شهرداری شیراز خریداری شده است
این اتوبوس ها دارای استاندارد EURo4 و فیلتر DPF می باشند.

ارزش هر اتوبوس ۴ میلیارد تومان است

مسعود طهماسبی با بیان اینکه ارزش هر اتوبوس ۴٠ میلیارد ریال است، افزود: خریداری اتوبوس های جدید با حمایت شورای اسلامی شهر و تدبیر شهردار شیراز در شرایط سخت اقتصادی و به صورت نقدی انجام شده است.
وی در تشریح امکانات این اتوبوس ها گفت: اتوبوس‌های جدید دارای استاندارد یورو چهار و امکانات ایمنی و رفاهی هستند که با هدف افزایش مطلوبیت ناوگان حمل و نقل عمومی و رضایت شهروندان به این ناوگان اضافه می شوند.

تلاش شهرداری برای کاهش میانگین عمر حمل نقل عمومی

باباخانی، سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شیراز، به دغدغه سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر در ساماندهی ناوگان فرسوده حمل و نقل عمومی اشاره کرد و افزود: در تلاش هستیم با استفاده از ظرفیت ها میانگین عمر ناوگان حمل و نقل را کاهش دهیم.

اطلاعات تماس

 

ایمیل : info@farrokhzadeh.com

موبایل : 09053871865

معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس

با پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل اولین مجلس خبرگان برای تدوین قانون اساسی و با تلاش پیگیر و مجدانه حضرت آیت الله طالقانی اصل ششم، هفتم و اصول یکصدم الی یکصد و ششم قانون اساسی موضوع شوراهای اسلامی به عنوان یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی ایران مطرح و تثبیت گردید. در همان حال روزهای آغازین انقلاب اسلامی و پیرو یک مصوبه از سوی شورای انقلاب و با تلاش جهاد سازندگی شوراهای اسلامی روستا و شوراهای اسلامی کار تشکیل گردید. 

شروع به کار شوراهای اسلامی از 9 اردیبهشت سال 1378 و همزمان با پیام تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در خصوص شوراها و با صدور پیام ویژه ای از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سخنان امید بخش جناب آقای خاتمی، ریاست جمهوری وقت آغاز شد.